Vacature: enthousiaste verkoopsmedewerker Supergoods Gent (deeltijds of flexi)

0 comments

We zoeken een enthousiaste collega met liefde voor duurzaamheid en mode. Een geweldige klantenservice met een degelijke kennis van de producten is waar het allemaal om draait. Om dit waar te maken, gebeurt er ook veel achter de schermen, niet enkel het klantencontact is belangrijk.

Leveringen verwerken, reservaties opvolgen, presentatie van de producten, de rekken aanvullen, stock organiseren, kassa, netheid van de winkel, telefoontjes en mails beantwoorden, evenementjes voorbereiden enzovoort.

Er is altijd werk, en soms veel tegelijkertijd. In deze afwisselende job is het belangrijk prioriteiten te zien, te anticiperen en de pedalen niet te verliezen als het druk wordt. Niets zo leuk als een team dat op elkaar is ingespeeld en zo de klanten alle aandacht kan geven die ze verdienen, ook op drukke momenten. Op rustigere dagen moet je er ook alleen voor kunnen staan en je werk weten te organiseren.

De winkel is open tot 18u, ook alle zaterdagen en koopzondagen. We gaan pas naar huis als we de zaak netjes kunnen achterlaten voor diegene die de dag daarop weer opent.

Uiteenlopende ervaringen kunnen relevant zijn om een plekje in ons team te vinden. Goesting om bij te leren is belangrijk, iedereen moet een beetje van alles kunnen. Interesse in duurzaamheid en een affiniteit met mode zijn wel noodzakelijk om deze job graag en goed te doen.

Heb je zin om de handen uit de mouwen te steken en ons team te versterken? Stuur dan tot 20 oktober een mailtje met je motivatie en cv naar olga@supergoods.be.

Leave a comment

All blog comments are checked prior to publishing
The cookie settings on this website are set to 'allow all cookies' to give you the very best experience. Please click Accept Cookies to continue to use the site.
You have successfully subscribed!