Recent Articles
Tag Cloud


Team favourites: de capsule van Amber, Supergoods Antwerpen
Voor deze capsule wardrobe selecteerde Amber van Supergoods Antwerpen haar favorieten uit de Supergoods lentecollectie. Ze koos voor veelzijdige denim items en flatterende basic tops die gemakkelijk gecombineerd kunnen worden.
Denim is voor mij de ultieme basis voor een veelzijdige garderobe. Ik kies voor de DEDICATED Vickleby denim pants light blue: het zachte katoen en de relaxte fit maken hem heerlijk comfortabel. Ik combineer hem met de luchtige linnen GIVN BERLIN Dorothy top in een mooie burgundy kleur.
De flatterende ARMEDANGELS Kaalyke skirt daydream kan ik makkelijk combineren met een paar VEJA Recife chromefree leather extra white steel of sandalen.
De ARMEDANGELS Alaania chiffron stripes longsleeve lapis blue oatmilk sluit mooi aan zonder te strak te zitten, perfect op zichzelf of als extra laagje op frissere dagen.
Eén van mijn andere favorieten in mijn capsulecollectie is de MELAWEAR Desna T-shirt cream melange, een toffe oversized crop t-shirt. Daarnaast voeg ik ook ARMEDANGELS Aaliya jumper light oatmilk toe, een crèmekleurige jumper met een toffe gestreepte structuur en die is perfect voor wanneer het iets frisser is.
Ten slotte vind ik een mooie zonnebril ook essentieel zodra de eerste zonnestralen doorbreken. Ik ga voor de AARNI Frida sunglasses walnut in een leuk cat-eye model.